Blizzard ogłosił wydanie trzeciego dodatku do Diablo IIIRise of the Necromancer. Wprowadza on do gry znanego z Diablo II – Nekromantę. Postać ta nie zadebiutowała razem z premierą trzeciej odsłony serii, co było dla wielu dużym zaskoczeniem. Firmą chcąc nadrobić zaległości oraz na prośby fanów w końcu naprawia ten błąd.

Warto zapoznać się z umiejętnościami Nekromantów. Są one bardzo podobne do tych z Diablo II, a niektóre nawet podrasowano.

Dodatek został wyceniony w Europie na 14,99€. Jeżeli ktoś nie posiada Diablo III będzie mógł zakupić całość wraz z najnowszym dodatkiem. Gra ukaże się pod nazwą Eternal Collection. Dostępna od 2014 roku wersja Diablo III na konsole ósmej generacji nosi nazwę Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition.

Wraz z pojawieniem się dodatku Blizzard wprowadza nową aktualizację 2.6.0. Jest ona niezbędna do gry postacią Nekromanty. Wersja cyfrowa gry zawiera wiele dodatków na wyłączność:

  • zwierzak Niedokończony golem
  • element ozdobny Skrzydła Strażnika Krypt
  • nowy sztandar, symbol i akcent inspirowany nekromantami,
  • nekromancką ramkę portretu,
  • proporzec,
  • dwa dodatkowe miejsca na postacie,
  • dwie dodatkowe zakładki skrytki (tylko na PC)

Poprzedni artykułIO Interactive udostępnia pierwszy epizod Hitman za darmo
Następny artykułGra KURSK zajmie nawet kilkanaście godzin rozgrywki
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.