Red Limb Studio udostępniło grę Rise of Insanity. Jest to pierwszoosobowy psychologicznych horror, wzorowany na takich filmach, jak Lśnienie, Egzorcysta czy Silent Hill. Wcielamy się rolę doktora psychologii – Stephena Dowella, który będzie odkrywał najmroczniejsze sekrety ludzkiego umysłu. Jego zadaniem będzie wyjaśnienie tragedii swojej rodziny. Jego nowy pacjent jest jednym z podejrzanych.

Psychodeliczna, detektywistyczna opowieść, ulokowana w amerykańskich latach ’70, zawierająca profesjonalne dialogi i realistyczną grafikę. Mroczna atmosfera niepewności ciągle otacza gracza, który eksplorując mnogie lokalizacje napotyka zagadki logiczne, czy eventy takie jak… latanie przez najgłębsze zakamarki ludzkiego umysłu.

Tytuł przez kilka dni jest dostępny w promocyjnej cenie na Steam.


Poprzedni artykułLenovo ThinkPad E485 i E585 – nowe laptopy z procesorami AMD Ryzen
Następny artykułHumble Bundle z promocją Humble Brawler Bundle
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.