Grey Box i Six Foot mają zaszczyt ogłosić, że wydadzą oczekiwaną grę przygodową studia Tequila Works: RiME. Będzie to jednoosobowa gra logiczno – przygodowa o młodym chłopcu, który po ulewnym deszczu rozbił się na brzegu tajemniczej wyspy. Gracze muszą użyć całych swoich sił, aby rozwiązać łamigłówki i odkryć sekrety nowego świata, naszpikowanego nieznanymi obszarami, dzikimi zwierzętami i niszczejącymi ruinami zapomnianych cywilizacji. Z subtelną narracją, kreskówkową grafiką oraz wciągającą ścieżką dźwiękową, RiME zabierze ich w podróż pełną radości odkrywania.

Już od chwili ujawnienia pierwszych fragmentów gry RiME, zafascynowała ona cały nasz zespół. Tequila Works włożyło ogromną ilość pasji i kreatywności w stworzenie pięknego i głęboko osobistego uniwersum. Jesteśmy podekscytowani możliwością podzielenia się nim z graczami już w przyszłym roku.

– powiedział Christian Svensson, COO firmy Six Foot

Zawsze chcieliśmy, żeby RiME zawładnął wyobraźnią graczy, oddając wrażenie znane z dzieciństwa, kiedy to po raz pierwszy doświadczaliśmy czarów opowieści na dobranoc. Jesteśmy podekscytowani tym, że nasi partnerzy – Grey Box i Six Foot – są tak samo jak my oddani wizji przełożenia tak bardzo osobistego projektu na rzeczywistość.

– powiedział Raúl Rubio Munárriz, CEO i dyrektor kreatywny studia Tequila Works.

Dodatkowe informacje o grze RiME, zawierające fragmenty rozgrywki i platformy docelowe, zostaną udostępnione na początku 2017 roku. Grey Box, Six Foot i Tequila Works planują wydanie tytułu wraz z końcem przyszłego roku.


Poprzedni artykułTablica Zabójstw dodana do strony internetowej Albion Online
Następny artykułGigabyte prezentuje karty Radeon RX 460 WindForce 2X OC
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.