Grey Box, Six Foot oraz studio Tequila Works, potwierdzili datę premiery wypełnionej zagadkami gry RiME. Tytuł pojawi się już 26 maja 2017 roku, zarówno w wersji pudełkowej, jak i cyfrowej. Sugerowana cena detaliczna to 29.99 USD / 34.99 EUR / 29.99 GBP. RiME to jednoosobowa gra przygodowa, której celem jest odkrywanie wypełnionego zagadkami świata.

Gracz wcieli się w postać chłopca, który po katastrofie morskiej budzi się na tajemniczej wyspie. Za pomocą światła, dźwięku, perspektywy, a nawet czasu gracz będzie poznawał kolejne sekrety wyspy.

Zainspirowane surowym, spalonym słońcem krajobrazem wybrzeży Morza Śródziemnego, RiME ukazuje nam swój zdumiewający świat wypełniony żywymi barwami oraz poruszającymi melodiami pobrzmiewającymi w tle, które wspólnie utworzą scenerię, na której rozegra się niezwykle osobista opowieść.


Poprzedni artykułSpecjalny numer magazynu Top Secret pojawi się podczas Pixel Heaven 2017
Następny artykułElite: Dangerous przewidziało odkrycie systemu Trappist 1
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.