Grey Box, Six Foot oraz niezależny deweloper Tequila Works udostępnili RiME Dev Diary 2. Są to drugie z kolei dzienniki deweloperskie, które ukazują kulisy pracy studia Tequila Works. Pozwalają także zrozumieć, jak ekspresyjne grafiki, żywe kolory, dźwięk oraz muzyka wykorzystane w RiME wpływają na emocje gracza. Gra wysyła graczy w niezwykle osobistą podróż, pełną wielkich odkryć i nieoczekiwanych doświadczeń.

Gracz wcieli się w postać chłopca, który po katastrofie morskiej budzi się na tajemniczej wyspie. Za pomocą światła, dźwięku, perspektywy, a nawet czasu, gracz będzie poznawał kolejne sekrety wyspy i znajdujących się na niej starożytnych budowli.

RiME można już zamawiać przedpremierowo w wersji cyfrowej za pośrednictwem Steama w cenie 34.99 EUR. Użytkownicy Steama otrzymają 10% zniżki na przedpremierowy zakup gry. Premiera tytułu została zaplanowana na 26 maja.


Poprzedni artykułGPU-Z 1.19.0 z obsługą NVIDIA Titan Xp oraz AMD Radeon RX 500
Następny artykułTenda FH456 – router w kształcie szlifowanego diamentu z dobrym zasięgiem
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.