Studio Milestone zapowiedziało grę RIDE 3. Ma to być kolejna odsłona serii wyścigów motocyklowych, która umożliwia jazdy poza torami wyścigowymi. Gracze będą mieli okazję pościgać się na 30 przepięknych trasach, zarówno w miastach, jak i poza nimi. Twórcy zapowiadają aż 230 maszyn z 7 różnych kategorii. Do tego dojdzie ponad pół tysiąca różnych części, które będzie można wymieniać.

Milestone nie poprzestaje na tym i wprowadzi cykl dnia i nocy. Będzie to duża nowość w tej serii. Prócz tego zmieniać się będą także warunki pogodowe. Wprowadzona zostanie o wiele lepsza sztuczna inteligencja. W grze zaimplementowane zostaną tryby kariera i rozgrywki dla wielu graczy.

RIDE 3 ma się pojawić już 8 listopada 2018 roku.


Poprzedni artykułiiyama ogłasza konkurs w związku z nowym logo i nowymi monitorami
Następny artykułTRANSCEND SSD 110S – szybkie dyski SSD na kościach 3D TLC
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments