W Internecie pojawił się projekt o nazwie Revive BF2142. Jest to próba wskrzeszenia znanej wszystkim gry o tytule Battlefield 2142 i jej funkcji sieciowych. Jakiś czas temu Electronic Arts zadecydowała o wyłączeniu wielu serwerów dla swoich starych gier. Wielu graczy było tym oburzonych i dlatego pojawił się projekt Revive BF2142.

Póki co całość jest w fazie beta, ale wiele osób chwali administratorów za stabilnie działające serwery, tabele meczów i rankingi. Według rankingów ze strony serwery codziennie odnotowują liczbę ponad 800 graczy, zatem społeczność jest i wieść się musi rozejść.

Akcja gry Battlefield 2142 dzieje się w odległej przyszłości, gdzie na Ziemi rozpoczęła się nowa epoka lodowcowa. Wywołało to powszechną panikę oraz utworzyło dwa wielkie supermocarstwa: Unię Europejską oraz Koalicję Panazjatycką. Gracze stają do walki, jako żołnierze jednej ze stron konfliktu. W grze spotkać można nowoczesne uzbrojenie, nowy styl walki oraz mechy bojowe.

W Battlefield 2142 znajdziemy cztery różne klasy na stanie obu armii: Zwiadowcę (Recon), Szturmowca (Assault), Inżyniera (Engineer) i Wsparcie (Support).


Poprzedni artykułCall of Duty: Modern Warfare Remastered – oficjalny zwiastun kampanii
Następny artykułPGA MODECOM Cosplay Contest 2016, czyli zaprezentuj swój strój
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.