Electronic Arts zamierza kupić studio Respawn Entertainment. Transakcja ma opiewać na kwotę 455 milionów dolarów. W tym bezpośrednie opłaty, długoterminowe udziały i dodatkowe pieniądze, uzależnione od uzyskanych wyników. Przypomnijmy, że studio jest odpowiedzialne za gry Titanfall i Titanfall 2, które mimo bycia dobrymi, nie zyskały aż tyle uznania wśród graczy.

Przejęciem studia była zainteresowana również koreańska firma Nexon, która odpowiada za mobilną wersję Titanfall. Jednakże Electronic Arts zaklepało sobie sobie opcję na złożenie podobnej oferty kupna w ciągu 30 dni. I jak widzimy, tak się stało.

Obecnie trwają prace nad nowym Titanfall, Star Wars oraz tytułem w wirtualnej rzeczywistości.


ŹRÓDŁOkotaku.com
Poprzedni artykułHama uRage Reaper evo – dobry średniak, czy jednak dla graczy?
Następny artykułHyperide VR – pokieruj okrętem kosmicznym w wirtualnej rzeczywistości
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.