Capcom oficjalnie ujawniło plany na stworzenie gry Resident Evil 3 Remake. Tytuł ten ma się ukazać 3 kwietnia 2020 roku na komputery osobiste. Sama gra ukazał się pierwotnie na konsolę PlayStation w 1999 roku. Informacja ta została podana publicznie razem z udostępnionym filmem. Widzimy w nim główną bohaterkę – Jill Valentine, która wydostaje się z posterunku policji. Ucieka ona przez mutantem Nemesi, który prześladuje ją przez całą grę.

Cała akcja gry Resident Evil 3 Remake dzieje się ponownie w Racoon City. Tło wydarzeń ma miejsce w tym samym czasie, co akcja w Resident Evil 2 Remake. Co ciekawe, będziemy mieli okazje tutaj zagrać także drugą postacią – Carlosem Olivierą, który jest najemnikiem.

Gra obejmuje również dodatek Resident Evil Resistance — nową rozgrywkę wieloosobową online w trybie 1 kontra 4 w uniwersum Resident Evil, w której czterech Ocalałych musi się zmierzyć ze złowrogim Mózgiem operacji.

W internecie pojawił się ciekawy film, porównujący grafikę oryginalnej gry z trailerem, który został wypuszczony. Różnice są diametralne, co było już widać przy Resident Evil 2 Remake.

Prócz tego deweloperzy Capcom udostępnili także krótki komentarz, dotyczący gry.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments