Capcom zapowiedziało pierwszy dodatek do gry Resident Evil 2 Remake o nazwie Ghost Survivors.  Będzie to nowy tryb w grze z kilkoma historiami do przejścia. Za jego ukończenie gracze otrzymają punkty, które będzie można wydać w sklepie z przedmiotami. Tryb będzie można powtarzać wielokrotnie, a co najciekawsze – każda plansza będzie generowana losowo. Pozwoli to za każdym razem przeżywać historię inaczej.

Pierwsza historia do dodatku ukaże się już 15 lutego. Jej bohaterami będą: Roberto Kendo – właściciel sklepów z bronią oraz Katherine Warren – córka burmistrza miasta Racoon City.

Nic więcej nie jest wiadomo, a cała informacja została udostępnia na oficjalnym koncie na Twitterze.


ŹRÓDŁOsiliconera.com
Poprzedni artykułCORSAIR Premium Typ 4 Generacja 4 – nowe przewody dla modderów
Następny artykułCORSAIR TM30 – nowa pasta termoprzewodząca dla modderów
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.