Capcom zaprezentowało rozgrywkę w grze Resident Evil 2 / BIOHAZARD RE:2. Bohaterem filmu jest Leon i możemy zobaczyć cały początek gry na posterunku policji. Jakiś czas temu również pokazano ten sam kawałek, ale jako zapowiedź remastera. Osobą odpowiedzialną za produkcję jest Tsuyoshi Kanda. Fabuła rozgrywki nie ulegnie zmianie. Jak widzimy na filmie nie będzie to również obraz z kamer z perspektywy.

Twórcy chcą zostawić pomysł zza pleców postaci, który do tej pory się sprawdzał. Aczkolwiek, jak dla nas powinni dodać również tryb widoku z pierwszej osoby oraz bezpośrednio zza pleców postaci.

Premiera gry Resident Evil 2 / BIOHAZARD RE:2 ma się odbyć19 stycznia 2019 roku.


Poprzedni artykułSeagate BarraCuda SSD – nowe dyski SSD z kontrolerem Phison S10
Następny artykułOGA Counter Pit: AGO Esports przegrywa z Pro100 w swoim czwartym meczu
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.