Fan Gwiezdnych WojenDavid Esparza Guerrero udostępnił film, ukazujący remake gry X-Wing na silniku Unity 3D. Projekt został wykonany w ramach społeczności moderskiej XWVM. Przypomnijmy, że gra X-Wing ukazała się w 1993 roku i była bardzo ceniona na swoje czasy. Strona o grach Polygon opisuje modyfikację na Unity, jako zapierającą dech w piersiach. Mówi o sporych ulepszeniach, zarówno wizualnych, jak i dźwiękowych.

Na forum GOG.com w listopadzie 2014 roku rozpoczął się wątek XWVM – Any interest?, gdzie wspomniany fan David Esparza Guerrero zapytał się społeczności, co sądzi o takiej modyfikacji. Po ponad dwóch latach można zobaczyć efekty na filmie.


ŹRÓDŁOhexus.net
Poprzedni artykułLiberty City – miasto z GTA III pojawi się, jako mod w grze GTA V
Następny artykułPremiera UNIGINE Superposition przesunięta na 1 kwartał 2017
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.