Studio Rebellion ujawniło wersję pre-alfa gry Sniper Elite 4. Zaproszono w tym celu wybranych dziennikarzy, a Ci opublikowali je na swoich serwisach. Jednym z nim jest Eurogamer, który udostępnił 8 minutowy film, z komentarzem dotyczący całej rozgrywki. Na wstępie widzimy znanego nam z poprzednich części snipera – Karla Fairburne-a oraz małe włoskie miasteczko. Okazuje się, że tym razem cała akacja będzie miała miejsce we Włoszech, w roku 1943, tuż przed inwazją Aliantów.

Sniper Elite 4 to standardowo skradanie się, namierzanie celu, strzelanie, efektowne animacje z uszkodzeniami narządów ludzkiego ciała, a także nowości. Zacznijmy od możliwości wchodzenia lub schodzenia po ścianach. Na filmie widać doskonale, że jest to bardzo przydatna umiejętność. Prócz tego pokazana lokacja jest jedną z mniejszych w grze. Zatem możemy się spodziewać naprawdę ogromnych map, a być może nawet jeżdżenia pojazdami.

Sniper Elite 4


ŹRÓDŁOeurogamer.net
Poprzedni artykułAMD prezentuje działające karty Polaris 10 i Polaris 11
Następny artykułKup kartę AMD Radeon R9 Serii 380 i otrzymaj kod do gry Ashes of the Singularity
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.