Jujubee S.A. informuje, że gra Realpolitiks otrzymała aktualizację zawierającą nowe mini-scenariusze oraz funkcje. Będą to dodatkowe mini scenariusze stworzone specjalnie dla Polski, Czech, Słowacji, Węgier oraz Austrii. Ich akcja skupiona będzie wokół integracji państw Grupy Wyszehradzkiej działających w opozycji do ekspansywnej polityki odrodzonej w Austrii monarchii Habsburgów.

We wspomnianych scenariuszach wystąpi łańcuch zdarzeń, który w wyniku pomyłki doprowadzi do podjęcia decyzji o budowie polskiej kolonii na Karaibach – San Escobar. Następnie ta kolonia się przedmiotem rozgrywki dyplomatycznej między Stanami Zjednoczonymi a Chinami.

Dodatkowo, gra Realpolitiks zostanie już wkrótce wydana w sklepie cyfrowym GOG.com i również zawierać będzie wspomnianą aktualizację.


Poprzedni artykułThe International 2017 Battle Pass dla gry DOTA 2 udostępniony
Następny artykułAMD Radeon Software Crimson ReLive Edition 17.5.1 z udoskonaleniami
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.