Studio DICE opublikowało wpis z filmem prezentujący konie w Battlefield 1. Będzie to dość ważna nowość w tego typu grze, ponieważ do tej pory nie spotkaliśmy się z końmi w tego typu tytułach. Warto nadmienić, ze zwierzęta te odgrywały ważną rolę na wielu frontach. Radziły sobie świetnie na krótki dystans, a dzięki prędkości i zwrotności mogły tratować wrogów swymi kopytami. Wielu jeździć używało prócz pistoletów, również lance oraz szable.

Co ciekawe, konie przydają się dobrze w walce z pojazdami, oraz przysłużą się w dowożeniu zaopatrzenia. Studio DICE włożyło sporo pracy, aby jazda na koniu przypominała tą z prawdziwego świata. Programiści, animatorzy, dźwiękowcy, graficy i projektanci włożyli dużo wysiłku, by należycie oddać reakcje koni w różnych sytuacjach. Koń może wejść do płytkiej wody, ale nie wypłynie w morze. Będzie mieć osobowość i będzie reagować na to, co dzieje się wokół.


Poprzedni artykułWiedźmin 3 z obsługą technologii nVidia Ansel
Następny artykułPrezentacja pojazdów dostępnych w grze Battlefield 1
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.