Ubisoft udostępniło aktualizację White Noise dla gry Rainbow Six Siege. Do drużyny Tęcza dołączyło dwoje operatorów z 707. Batalionu SpecjalnegoDokkaebi i Vigila. Prócz nich pojawiła się również druga specjalistka z GROM-u – Zofia Bosak. Wszyscy operatorzy wezmą udział w misji ratunkowej na szczycie wieży Mok Myeok. Znajduje się ona w koreańskim Seulu. Nowoczesna wieża komunikacyjno-obserwacyjna oferuje nowe punkty obserwacyjne górujące nad całym miastem.

Stanowi tym samym nowe miejsce do stosowania najróżniejszych taktyk operacyjnych.

Dodano nowe malowania broni: Tygrysi pazur, Dziki, Feniks, Nieustraszony oraz polska Husaria.

Rainbow Six Siege - White Noise

Wprowadzono nową animację odrzutu dla pistoletów, nowe wskaźniki interfejsu dla umiejętności operatorów oraz synchronizację trajektorii granatów.Rainbow Six Siege - White Noise


Poprzedni artykułZOTAC GeForce GTX 1080 Ti Mini – testy karty graficznej
Następny artykułNVIDIA GeForce GTX 1060 5GB – nowy stary model
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.