BETHESDA opublikowała mapę aktualizacji dla gry RAGE 2. Premiera tego tytułu miała miejsce kilka dni temu. Po pierwszych recenzjach widać, że wiele osób jest zawiedzionych z długości trwania rozgrywki – grę można przejść w mniej niż 12 godzin. Dodatkowo otoczka fabularna również nie zachwyca i po prostu gra się nudzi po jakimś czasie. NA plus zasługuje natomiast system walki oraz oprawa graficzna.

RAGE 2 - mapa aktualizacji

Aby gra pozostała żywa, twórcy będą wydawać dodatki do niej. Pierwsze dwa mają być całkowicie darmowe, natomiast dwa kolejne już płatne. Co ciekawe, każdy z nich ma się ukazywać co miesiąc od czasu premiery gry. Jest to zatem jasny sygnał dla graczy, że twórcy chcą produkcję udoskonalić.


Poprzedni artykułRadeon RX 630, Radeon RX 640 oraz Radeon RX 650 – rebranding Polaris?
Następny artykułBIOSTAR ujawnia listę płyt głównych zgodnych z procesorami Ryzen 3000
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.