Serwis IGN zaprezentował film – Rage 2: The BFG 9000 and 11 Minutes of Awesome New Gameplay. Przedstawiono w nim 11 minut rozgrywki w nadchodzącej grze RAGE 2. Jej autorami mają być studia id Software oraz Avalanche. Pierwsza ekipa odpowiedzialna jest na grę DOOM z 2016 roku. Druga drużyna natomiast stworzyła tytuł Mad Max z 2015 roku. Połączenie wysiłku deweloperów może dać fenomenalne efekty.

W filmie możemy zobaczyć walkę pojazdami, nową broń Grav-Dart Launcher, oczyszczanie jednej z kryjówek gangów czy walkę z wielkim bossem Digg and Dugg. Na koniec ciekawostka – w grze najpewniej pojawi się słynna broń z DOOM – BFG 9000.


ŹRÓDŁOign.com
Poprzedni artykułWD Black SN750 1 TB IHS – testy dysku SSD z chłodzeniem
Następny artykułWindows 10 i nowa polityka bezpiecznego usuwania sprzętu USB
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.