Bethesda Softworks uruchomiła oficjalne zapisy do zamkniętej bety gry Quake Champions. Wszystko odbywa się na oficjalnej stronie quake.com. Nowa strona pełna jest szczegółów dotyczących różnych aren, rodzajów broni i czempionów dostępnych do wypróbowania w zamkniętej becie. W tym tygodniu mogą się też pojawić kolejne informacje o grze oraz filmy z rozgrywki.

W środę firma planuje rozpoczęcie prezentowania profili czempionów, Na pierwszy ogień idzie zwiastun przedstawiający Nyx – w czwartek zaś będzie można zobaczyć pierwszą arenę: Krwawe Przymierze.


ŹRÓDŁObethesda.net
Poprzedni artykułNVIDIA GeForce Game Ready Driver 378.78 z lepszym wsparciem DirectX 12
Następny artykułIntel Extreme Masters Katowice 2017 – jak to było na stoisku Zotac
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.