Firma Bandai Namco ujawniła datę premiery gry Project CARS 2. Tytuł ma zaoferować poand 170 samochodów, 60 różnych tras oraz zmienne warunki pogodowe. Twórcy zapewniają, że dopracowali szczegółowo model jazdy, ulepszyli funkcje sieciowe oraz udoskonalili wygląd samych samochodów. Pojawi się również przeprojektowany tryb kariery, znany z pierwszej części.

Premierę gry przewidziano na 22 września tego roku. Przygotowano również 3 edycje dla graczy: Limited Edition, Collector’s Edition oraz Ultra Edition. Ich cena ma wynosić odpowiednio: 2149,99 zł, 669,99 zł oraz 180 zł.


Poprzedni artykułAnthem – nowa gra od BioWare z otwartym światem
Następny artykułTransRoad: USA – duchowy spadkobierca TransOcean ukaże się jesienią
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.