Bandai Namco ujawniło, że kariera kierowcy powróci do gry Project CARS 2. Firma bardzo posłuchała się społeczności i dokonała sporych zmian w tym trybie. W grze pojawi się 29 typów sportów motorowych, podzielonych na 6 poziomów i 5 dyscyplin. Gracze będą mogli wybrać, czy chcą się przywiązać do jednej dyscypliny, czy przeskakiwać pomiędzy różnymi dyscyplinami. Gracz będzie zaczynał od najniższych sportów, jak karty, Formula Rookie, czy Ginetta Juniors.

Z kolejnymi wygranymi wyścigami będzie awansował coraz to wyżej. Warto tutaj wspomnieć o bardzo dużej możliwości modyfikowania długości zabawy. Gracz będzie mógł wybrać czy chce przejechać cały sezon, czy wybrać tzw. skrócony kalendarz. Prócz tego będzie można wybierać długość poszczególnych wyścigów.


ŹRÓDŁOdsogaming.com
Poprzedni artykułAdobe zapowiedziało koniec technologii Flash w 2020 roku
Następny artykułDelock Adapter USB Type-C – adapter z HDMI na złącze USB Typ-C
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.