Gra Pro Evolution Soccer 2018 została wyposażona w takie technologie, jak Ansel czy ShadowPlay Highlights. Jest to pierwsza tego typu gra sportowa z takimi funkcjami. Dzięki niej gracze mogą w dowolnym momencie meczu wykonać zrzut ekranu, dodać filtry i natychmiast udostępnić swoje dzieło w serwisach społecznościowych. Wspomniane funkcje współpracują z oprogramowaniem NVIDIA GeForce Experience.

Pro Evolution Soccer 2018

Pro Evolution Soccer 2018 (PES 2018) została ogłoszona najlepszą grą sportową targów Gamescom 2017. Siedemnasta odsłona tego cyklu wprowadza usprawnienia w dryblingu, kontroli piłki oraz szybkości przeprowadzanej gry, zapewniając bardziej realistyczne wrażenia z rozgrywki. Poprawiono również mechanikę spotkań 3 na 3 lub 2 na 2 graczy w trybie online.


Poprzedni artykułPoznaliśmy zwycięzców 15. sezonu ESL Mistrzostwa Polski 2017
Następny artykułCall of Duty: WWII – historia szeregowca Ronalda „Reda” Danielsa
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.