Bethesda Softworks udostępniła dodatek Mooncrash dla gry Prey. Tym razem nasz bohater trafia na księżyc. Korporacja KASMA utraciła kontakt z bazą księżycową TranStaru. Haker musi udać się na miejsce i sprawdzić, co się stało. Oczywiście, jak podstawowej wersji gry napotkamy sporą ilość istot pozaziemskich. Co ciekawe, zamiast kampanii, twórcy przygotowali generator misji. Każda z nich jest zupełnie inna.

Dzięki temu mamy możliwość stosowania różnych taktyk oraz odblokowania nowych postaci. Nowi bohaterowie posiada imiona Joan, Bhatii, oraz Andrius. Zostali oni wyposażenie w specjalne umiejętności bojowe.


Poprzedni artykułCORSAIR i nowości zaprezentowane na COMPUTEX 2018
Następny artykułLogitech G512 i G513 z różnymi rodzajami klawiszy mechanicznych
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.