CI Games poinformowało o opóźnieniu premiery gry Sniper Ghost Warrior 3. Najnowsza produkcja polskiego studia trafi do sprzedaży 25 kwietnia 2017 roku. Dodatkowe trzy tygodnie pozwolą zespołowi deweloperów CI Games dopracować szczegóły i wprowadzić ostatnie zmiany, które wynikają z raportów podsumowujących testy wersji beta gry. ecyzja o przesunięciu daty premiery Sniper Ghost Warrior 3 jest podyktowana chęcią oddania w ręce graczy produkcji, która dostarczy im rozrywkę na najwyższym poziomie.

Pracowaliśmy bez wytchnienia nad tym, aby nowy Sniper Ghost Warrior oferował graczom emocjonującą rozgrywkę w rozbudowanym, otwartym świecie, który jest nowością w serii. Decyzja o przesunięciu daty premiery jest dla nas trudna, ale wierzymy, że ostatnie szlify pozwolą nam wyprodukować grę, która dostarczy jeszcze lepsze doznania graczom z całego świata, już od pierwszego dnia rozgrywki. Dziękujemy za cierpliwość. Nie zawiedziemy Waszych oczekiwań.

– mówi Marek Tymiński, szef CI Games.

Fabuła Sniper Ghost Warrior 3 została osadzona w realiach konfliktu pomiędzy dwoma mocarstwami: Stanami Zjednoczonymi Ameryki oraz Federacją Rosyjską. W grze wcielimy się w postać emerytowanego żołnierza piechoty morskiej – Jonathana Northa. W grze będzie dostępny ogromny, w pełni otwarty świat, z dynamicznymi warunkami atmosferycznymi, porami dnia i nocy, które mają realny wpływ na rozgrywkę i podejmowane decyzje. Gracze będą mogli konfigurować swoje własne bronie, akcesoria, pojazdy i drony, wykorzystując przy tym zdolności z trzech podstawowych drzew umiejętności: Snajpera, Wojownika i Ducha.


Poprzedni artykułGhost Recon: Wildlands – stań się duchem w elitarnym oddziale
Następny artykułNowy sezon podkręcania z GIGABYTE OC Madness 2017
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments