Studio Red Barrels Game poinformowało na oficjalnym fanpage-u, że gra Outlast 2 ukaże się dopiero w pierwszym kwartale 2017 roku. Tytuł ma być oficjalną kontynuacją pierwszego Outlast, który okazał się wielkim sukcesem. Gra ma zachować charakter horroru, czyli ciemne otoczenie, widok przez noktowizor, różnego rodzaju potwory. Jednakże twórcy zapowiedzieli lekkie modyfikacje w elementach rozgrywki.

Mają to być m.in. więcej otwartego terenu, a mniej ciasnych korytarzy. A także troszkę akrobatyki, którą będzie można zastosować podczas ucieczki. Gra zatem zapowiada się nadzwyczaj ciekawie.

Przypomnijmy także kilka faktów z pierwszej części. Głównym bohaterem jest reporter Miles Upshur, który odwiedza szpital psychiatryczny Mount Massive Asylum w Kolorado. Przed długi czas kompleks był zamknięty, ale w 2009 roku został ponownie otwarty. Cała fabuła gry opiera się na zbieraniu notatek i dokumentów. W przypadku spotkania z wrogiem, nasz bohater jest całkowicie bezbronny.


Poprzedni artykułCall of Duty: Infinite Warfare z nowym zwiastunem o poruczniku Reyes
Następny artykułFirma Modecom została sponsorem Poznań Game Arena 2016
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.