Monolith Productions poinformowało, że premiera gry Middle-earth: Shadow of War została przełożona na 10 października 2017 roku. Pierwotnie do premiery miało dojść 25 sierpnia tego roku. Firma przeprasza wszystkich fanów z tego powodu. Jednakże decyzja ta ma pozwolić dopracować tytuł, żeby był taki sam lub lepszy od Middle-earth: Shadow of Mordor. Ekipa cały czas pracuje nad ulepszeniem.

W Middle-earth: Shadow of War ponownie wcielimy się w strażnika Taliona, który posiada ducha Celebrimbora. Postanawia wykuć swój jedyny pierścień, który ma mu pomóc w walce z Sauronem. Zamierza zniszczyć Mordor od środka. Gra będzie wykorzystywała znakomity system Nemesis, który zapamiętuje interakcje bohatera z określonymi postaciami, z którymi walczy on w trakcie gry i określa ich zachowania na późniejszym etapie gry.


ŹRÓDŁOcommunity.wbgames.com
Poprzedni artykułComputex 2017 – QNAP zaprezentował nowości programowe i produktowe
Następny artykułIron Galaxy zapowiada Extinction – walkę z dużymi bestiami
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.