Electronic Arts ogłosiło, że potrzebuje więcej czasu na ukończenie Mass Effect: Andromeda. Ma to być kultowy następca znanej serii Mass Effect, która zdobyła sobie rzesze fanów na całym świecie. Blake Jorgensen, dyrektor finansowy EA, stwierdził że studio BioWare potrzebuje więcej czasu na doszlifowanie całej gry. Pierwotne plany zakładały grudzień 2016 roku, a teraz jest to pierwszy kwartał 2017 roku.

Electronic Arts wspomniało także o innych nadchodzących premierach. W trzecim kwartale pojawi się nowy Battlefield, druga część Titanfall, a także Mirror’s Edge.

Dużą niewiadomą jest fabuła gry Mass Effect: Andromeda. Według wstępnych ustaleń ma nie być zbyt mocno powiązana z poprzednią trylogią. Cała akcja będzie się działa w galaktyce Andromeda, do której zmierza załoga okrętu międzygwiezdnego.


ŹRÓDŁOtweaktown.com
Poprzedni artykułnVidia GeForce Game Ready Driver 362.00 z profilami dla nowych gier
Następny artykułAMD GPUOpen wykorzystywane w superkomputerze firmy geologicznej CGG
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.