CI Games przełożyło premierę gry Sniper: Ghost Warrior 3 na 4 kwietnia 2017 roku. Pierwotnie tytuł miał zostać wydany 27 stycznia 2017 roku. 3 miesięczne opóźnienie jest związane z chęcią dopieszczenia produkcji, w zakresie optymalizacji oraz wyeliminowania wszelkich błędów. Sprawę utrudnia także kilka nowości, które znalazły się w najnowszej odsłonie.

Na początek warto wspomnieć, że wprowadzone zostanie modyfikowanie broni oraz pocisków. Będzie się to odbywało w specjalnie przygotowanych do tego miejscach na mapie. A skoro jesteśmy przy tym, to świat ma być duży i pozwalać na niespotykaną dotąd swobodę. Gracz będzie mógł wybrać sobie dowolną misję i ją wykonywać.

Our goal is to ensure Sniper: Ghost Warrior 3 runs smoothly on all platforms, and right now we still have some important work left on optimizing the game. This is our biggest project we’ve ever worked on and the entire team is pushing really hard to make the entire experience more polished.

I really hope everyone will understand our decision and will wait the extra time to play something we’re excited about, and that will redefine our IP and the sniping genre as a whole. This is a new beginning for the Sniper: Ghost Warrior franchise.

– powiedział Marek Tymiński, CEO CI Games.

Fabuła nowej części została osadzona w realiach konfliktu pomiędzy dwoma mocarstwami: Stanami Zjednoczonymi Ameryki oraz Federacją Rosyjską. W grze wcielimy się w postać emerytowanego żołnierza piechoty morskiej – Jonathana Northa.


ŹRÓDŁOsteamcommunity.com
Poprzedni artykułAktualizacja Scream Fortress VIII do Team Fortress 2 już dostępna
Następny artykułBattlefield 1 i różnego rodzaju błędy w grze po premierze
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.