Gra Plemiona obchodzi właśnie swoje 14 urodziny. W 2003 roku trzech przyjaciół postanowiło stworzyć grę mającą umilić im nudne wieczory. Dodajmy, że na początku w grze nie było żadnej minimapy, a wszystko było opisane tekstowo. Od 2013 roku w Plemionach zostało wysłanych 100 miliardów ataków.

Warto dodać, że najbardziej zaawansowany gracz zarządzał jednocześnie 120 tysiącami wiosek. Możecie to sobie wyobrazić? 🙂

Plemiona - infografika


Poprzedni artykułBlizzard zapowiedział dodatek Rycerze Mroźnego Tronu do Hearthstone
Następny artykułADATA D16750 – odporny na warunki środowiskowe zapasowy akumulator
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.