Platinum Games potwierdziło prace nad grą Bayonetta 3. Takie słowa można było usłyszeć od dyrektora studia Hideki Kamiya oraz jego kolegi Atsushi Inaba. Stwierdzenia padło w wywiadzie, przeprowadzonym przez portal Source Gaming na temat kilku gier od studia Platinum Games. Na obecnym etapie prac ciężko jest powiedzieć, kiedy nastąpi premiera Bayonetta 3. Aczkolwiek wszystko zmierza w dobrym kierunku.

Nirbion: Okay, well then only one question about Bayonetta 3. How far is the development of Bayonetta 3?

Inaba: It’s progressing steadily. It’s difficult to say, but it is continuing. This time around, the development process is slightly different.

Szkoda jedynie, że sama gra wyjdzie póki co na Nintendo Switch. Odświeżona wersja na komputery osobiste zrobiła dość dużą furorę i zebrała pozytywne opinie.


Poprzedni artykułNoctua NF A12x25 – wentylatory dla lubiących ciszę
Następny artykułF1 2018 ukaże się 24 sierpnia 2018 podczas wyścigu GRAND PRIX
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.