W sieci pojawił prawie 30 minut zapis z rozgrywki w grę Sniper Ghost Warrior 3. Okazję do rozgrywki miał portal xboxdynasty.de. Pokazane zostało sporo znanych elementów, jak i tych całkowicie nowych. Ciekawie prezentuje się system modyfikacji broni oraz ekwipunku. Do tego możemy zobaczyć, jak została dopracowana fizyka oraz kierowanie pojazdami.

Grę Sniper Ghost Warrior 3 tworzy polskie studio CI Games, znane z dwóch poprzednich części. Fabuła nowej części została osadzona w realiach konfliktu pomiędzy dwoma mocarstwami: Stanami Zjednoczonymi Ameryki oraz Federacją Rosyjską. W grze wcielimy się w postać emerytowanego żołnierza piechoty morskiej – Jonathana Northa. I standardowo staniemy się snajperem, który będzie musiał wykonać powierzone mu zadania.


Poprzedni artykułBlizzard oferuje darmowy weekend z Overwatch w dniach 18 – 21 listopada
Następny artykułOlga Bołądź i Jarosław Boberek w obsadzie Call of Duty: Infinite Warfare
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.