Francuskie studio DONTNOD udostępniło całkowicie za darmo dla wszystkich zainteresowanych pierwszy epizod gry Life is Strange. Tytuł jest wzorowany na produkcjach firmy Telltale Games. Główną bohaterką jest kobieta o imieniu Max Caulfield, zawodowa Pani fotograf która uratowała życie swojej koleżanki Chloe. Udało się tego dokonać, ponieważ Max odkryła, że może cofać czas.

Obie przyjaciółki popadają niedługo w tarapaty, ponieważ próbują rozwikła zagadkę tajemniczego zniknięcia koleżanki ze studiów. Gra posiada wciągającą fabułę, a dzięki opcji cofania czasu, gracz może testować różne warianty zakończenia danego etapu. Każda decyzja ma wpływ na dalszy rozwój wydarzeń.


Poprzedni artykułDeus Ex: Mankind Divided – 5 nowych zdjęć z gry od Square Enix
Następny artykułnVidia GeForce GTX 1060 – recenzja z całego świata
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.