Firma Microsoft udostępniła za darmo grę Phantom Dust HD. Gra została przedstawiona przez firmę prawie rok temu na targach E3 2016. Tytuł ten pierwszy raz pokazał się na konsoli Xbox. Główne zmiany, jakie poczyniono to poprawa jakości obrazu. Dodano rozdzielczości 1080p oraz 4K oraz proporcje ekranu 16:9.

Phantom Dust HD to ciekawe połączenie trzecioosobowej gry akcji z elementami karcianki. Gracz ma do dyspozycji ponad 300 kart, które zawierają jego umiejętności bojowe. Akcja gry ma miejsce w postapokaliptycznej Ziemi, której powierzchnia pokryta jest zabójczym pyłem.

Tryb fabularny gry jest dostępny całkowicie za darmo. W trybie wieloosobowym wprowadzono mikrotransakcje, które umożliwiają zakup kart. Aczkolwiek bez tego można sobie śmiało poradzić.


ŹRÓDŁOpolygon.com
Poprzedni artykułAMD publikuje plany odnośnie architektur Vega, Zen i Navi
Następny artykułHumble Indie Bundle 18 z kolejnym zestawem świetnych gier
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.