PC Building Simulator to gra, która pozwala na wirtualne złożenie własnego komputera. Obecnie tytuł jest we wczesnym etapie rozwoju. I niestety potwierdza to pewne niedoskonałości. Jedną z nich jest bardzo mała liczba części do montażu naszego komputera. Jednakże tą wadę powinna zniwelować mnogość opcji konfiguracyjnych oraz realizm rozgrywki.

Mamy tutaj dostępne dopracowane modele 3D poszczególnych komponentów (firmowanych przez uznane światowe marki). Dodatkowo wszystko trzeba montować w odpowiedniej kolejności oraz dokręcać śruby montażowe. Na koniec dla estetów pozostaje piękne ułożenie kabli w obudowie.


Poprzedni artykułPojawiło się 7 potencjalnych informacji o kartach AMD Vega i Polaris 12
Następny artykułMozilla przejęła Read It Later – twórcę aplikacji Pocket
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.