Studio Overkill Software udostępniło zwiastun nowego trybu w grze Payday 2. Deweloperzy pokazali tam osobę grającą w zestawie do wirtualnej rzeczywistości – okulary HTC Vive oraz kontrolery. Nowy tryb pozwoli na rozgrywanie całych meczów.

Będzie można posiadać nawet dwie bronie za jednym razem. Do tego dojdzie pełna obsługa gestów w grze, jak np. leczenie partnera, kradzież biżuterii, czy wskazywanie na zakładników.

Beta testy zapowiedziano na 2017 rok.


ŹRÓDŁOpolygon.com
Poprzedni artykułADATA Premier ONE – nośniki zgodne ze standardem UHS-II U3 Class 10
Następny artykułIntel Core i9. Czyżby odpowiedź Niebieskich na zaczepki AMD?
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.