Paradox Interactive zapowiedziało dodatek Apocalypse do gry Stellaris. Jest to rozbudowana strategia kosmiczna z gatunku 4X. Gracz wciela się w jedną z kilku cywilizacji. Jego zadaniem jest rozbudowa imperium. Oczywiście na drodze do dominacji stoją inne rasy. Prócz tego trzeba korzystać umiejętnie z dostępnych zasobów, dyplomacji i taktyki. Dodatek jeszcze bardziej rozbuduje wspomniane wcześniej możliwości.

Studio zamierza wprowadzić do gry olbrzymie statki flagowe klasy Titan. Ich zadaniem będzie niszczenie floty przeciwników oraz sianie strachu w szeregach. Prócz tego pojawią się okręty Colossus, które pozwolą niszczyć całe planety.

W grze pojawią się gwiezdni piraci, a kosmiczni pacyfiści otrzymają nowe sposoby na wydawanie Jedności. Rozbudowano także ścieżki rozwoju.


Poprzedni artykułRapoo X8100 – bezprzewodowy zestaw klawiatury i myszy
Następny artykułW 2017 roku na platformie Steam zadebiutowały aż 7672 gry
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.