Blizzard z okazji rocznicy Overwatch, przecenił dwie wersje o 50%: Overwatch Edycja Standardowa oraz Overwatch: Game of the Year. Ich cena wynosi obecnie 19.99 Euro i 39.99 Euro, co dla wielu osób może dobrą okazją do zakupu. Promocja potrwa najpewniej do końca trwania świętowania, czyli do 28 maja włącznie.

Overwatch: Game of the Year Edition zawierać będzie różne elementy do gier Blizzarda, o których pisaliśmy wcześniej (http://pcmod.pl/overwatch-game-of-the-year-edition-udostepnione-z-okazji-rocznicy/). A w ten weekend będzie można zagrać całkowicie za darmo w nową edycję.


Poprzedni artykułPlextor M8Se – trzy nowe dyski SSD na kościach TLC
Następny artykułHumble GameOn Bundle z kilkoma świetnymi grami za grosze
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.