Blizzard rozpoczął nową akcję na rzecz walki z rakiem piersi. Do gry Overwatch wprowadzono limitowaną skórkę GOŹDZIK dla bohaterki Łaska. Będzie ona dostępna w sprzedaży do 21 maja na platformach PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Wszystkie wpływy ze sprzedaży tej ograniczonej czasowo legendarnej skórki zostaną przekazane Fundacji Badań nad Rakiem Piersi, aby wesprzeć jej cel wyleczenia raka piersi.

Gwarantowana minimalna dotacja do 250 000 dolarów. Ostateczna suma dotacji zostanie ogłoszona po zakończeniu tej kampanii 21 maja. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie na stronie sklepu.

Stworzono również limitowaną koszulkę z Łaską w skórce Goździk, wyjątkową kolekcję okolicznościowych graffiti oraz portretów, które można zdobyć w ramach promocji Twitch Drops, a także zebrano niesamowity zespół twórców sieciowych treści, którzy będą transmitować na rzecz tej sprawy.

Overwatch - Łaska - Goździk

Oto harmonogram transmisji:


ŹRÓDŁOplayoverwatch.com
Poprzedni artykułAMD Radeon Pro Software Enterprise Edition 18.Q2 – nowy sterownik
Następny artykułSłuchawki Lioncast LX20 – przyzwoity sprzęt za niewielkie pieniądze
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments