Blizzard udostępnił aktualizację 1.25 do gry Overwatch. W ramach nowych aktualizacji gracze otrzymają nowe narzędzia, które pozwolą kontrolować swoje doświadczenia, nagradzać pozytywne zachowania i strategiczną grę dzięki systemowi pochwał. Zmiany poprawią ogólną rozgrywkę oraz mechanikę.

 • Pochwały – Kiedy gracz ukończy mecz, może dawać (i otrzymywać) Pochwały od innych graczy w związku z pozytywnymi zachowaniami w grze.
  • Istnieje kilka typów pochwał, w tym: Gra zespołowa, Inicjatywa i Gra fair.
  • Każda pochwała otrzymana przez gracza będzie przyczyniać się do zwiększenia poziomu pochwał (PP); gracze otrzymają również dodatkowe 50 PD do ogólnego poziomu za każdą pochwałę udzieloną innemu graczowi.
  • W dowolnym momencie w odstępie dwóch tygodni, gracze mogą otrzymać nagrody na podstawie swojego obecnego PP.
 • Wyszukiwanie ekipy  gracze mogą tworzyć własne ekipy w grze, wybierać role i skład drużyny, tworzyć ograniczenia w oparciu o poziomy pochwał i łączyć się z innymi ekipami.
 • Profile prywatne – będzie można ustawić profil gracza jako publiczny, prywatny, czy widoczny tylko dla znajomych.
 • Przeprojektowanie Horyzontu – Horyzont zostanie przeprojektowany, by przywrócić mapie odpowiedni balans.
 • Przeprojektowanie Symmetry – Symmetra otrzyma aktualizacje dotyczące ataku podstawowego, ataku alternatywnego, obu zdolności, a także zupełnie nową superzdolność.

 


Poprzedni artykułESL One Cologne 2018: Zapowiedź turnieju w Niemczech
Następny artykułGenesis Hydrion 120 – nowe 120 mm wentylatory dla obudów
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.