Overwatch

Blizzard ogłosiło dostępność Overwatch: Legendary Edition w sklepach stacjonarnych. Teraz nowi gracze będą mogli dołączyć do walki dzięki rozszerzonej wersji pudełkowej drużynowej strzelanki. Obecnie szacuje się, że w Overwatcha gra ponad 40 milionów osób z całego świata. Jest to ogromna liczba, jak na grę która kosztuje w Polsce prawie 200 zł.

Co zawiera Overwatch: Legendary Edition:

  • Dostęp do wszystkich bohaterów, map i funkcji
  • Zestaw epickich i legendarnych skórek Overwatch – Powiększ swoją kolekcję dzięki zestawowi zawierającemu po pięć epickich i legendarnych skórek, wśród których znajdują się między innymi Hanzo Biały Wilk, Ana Dzierzba i Człowiek Widmo McCree.
  • Skórki z edycji Origins – Złóż hołd wojownikom z początków istnienia Overwatch dzięki klasycznym skórkom Agenta Blackwatch Reyesa dla Żniwiarza czy Dowódcy Szturmowego Morrisona dla Żołnierza-76. Poznaj dawne dzieje innych bohaterów dzięki takim skórkom jak Roślinny Bastion, Szefowa ochrony Fara oraz Odrzutowa Smuga.
  • Skrzydła Łaski w Diablo III – Niszcz demoniczne siły w Królestwie Niebios i Płonących Piekłach w Skrzydłach Łaski. Niech całe Sanktuarium wie o twojej przynależności do Overwatch.
  • Zwierzak Mały Winston w World of Warcraft – Uroczy, milusi i niezwykle inteligentny Mały Winston to zwierzak, który zawsze dotrzyma ci kroku podczas walki w Azeroth.
  • Bohaterka Smuga w Heroes of the Storm – Dołącz do Nexusa ze Smugą i zaskocz swoich wrogów błyskawicznymi atakami!
  • Portrety w Starcraft II i rewers w Hearthstone – Dzięki nowym portretom Smugi, Żniwiarza, Fary, Winstona, Bastiona i Żołnierza-76 na pewno zostaniesz legendą sektora Koprulu. Rewers z motywem Overwatch pozwoli ci z kolei toczyć potyczki w Hearthstone w stylu godnym prawdziwego bohatera.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments