Zarząd Overwatch League ogłosił sprzedaż licencji nowym drużynom. Jack Etienne, założyciel organizacji e-sportowej Cloud9, stworzy zespół w Londynie. Stan i Josh Kroenke, liderzy branży sportowej, stworzą zespół w Los Angeles. Overwatch League to pierwsza globalna liga e-sportowa z drużynami reprezentującymi całe miasta. Obejmie ona rozgrywki zawodowe na światowym poziomie w przebojową grę Overwatch.

Przypomnijmy, że w zeszłym miesiącu spółka Activision Blizzard zapowiedziała sprzedaż pierwszych drużyn Overwatch League reprezentujących duże miasta.

Start Overwatch League zaplanowany jest na koniec tego roku. Oficjalne okienko na podpisanie kontraktu z zawodnikami na sezon pierwszy rozpoczęło się 1 sierpnia i potrwa do 30 października 2017.


Poprzedni artykułNBA 2K18 z pierwszym trailerem ukazującym rozgrywkę
Następny artykułNa Origin trwa właśnie wyprzedaż dziękczynna z przecenami do 80%
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.