SQUARE ENIX zaprezentowało światu zwiastun gry OUTRIDERS. Tytuł ten powstaje we współpracy studiów People Can Fly oraz Square Enix External Studios. Będzie to kooperacyjna strzelanina dla 1 – 3 graczy, osadzona w mrocznym świecie science fiction. Jej fabuła ma się rozgrywać na planecie Enoch, która ma być nadzieją ludzkości. Wysłany zostaje tam statek kosmiczny Flores, który ma zbadać nowy rejon.

Nad grą OUTRIDERS pracuje obecnie aż 200 deweloperów w czterech studiach na całym świecie. Udowadnia, że jest to najambitniejszy projekt obu zespołów do tej pory.

Warto również zobaczyć zakulisowe wideo z produkcji OUTRIDERS.


Poprzedni artykułCyberpunk 2077 otrzymał obsługę ray-tracingu na kartach GeForce
Następny artykułPodsumowanie ESL Mistrzostwa Polski Wiosna 2019
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.