Blizzard wprowadził do gry Overwatch nowego bohatera – Orisa. Jest to solidnie opancerzony czworonożny robot zaprojektowany przez genialną 11-letnią wynalazczynię Efi Oladele, który ma stać na straży pokoju w Numbani. Został zbudowany z przeznaczonych na złom fragmentów robotów obronnych OR15. Główną bronią Orisy jest jej szybkostrzelny Miotacz Fuzyjny – działko automatyczne o znacznym zasięgu, zachowujące celność nawet na spory dystans.

Jego jedyna wadą jest spowolnienie właściciela podczas poruszania się. Alternatywnym trybem atak jest Stać, czyli ładunek grawitonowy, wystrzeliwany przez całą mapę. Spowalnia pobliskich wrogów, a następnie przyciąga ich do siebie w chwili detonacji.

Zdolność Orisy Umocnienie zwiększa jej parametry obronne, redukując otrzymywane obrażenia i na krótki czas zapewniając jej nieustępliwość. Orisa może rzucać urządzenie, które tworzy zakrzywioną, nieruchomą Barierę Ochronną idealną do zatrzymywania pocisków i ochrony innych członków drużyny. I wreszcie superzdolność Orisy, Turbodoładowanie, zapewnia sojusznikom w zasięgu jej działania wzmocnienie, które zwiększa obrażenia zadawane drużynie wroga.

Overwatch - Orisa

Orisa to szósty tank wśród bohaterów w Overwatch. Styl gry tą postacią, tak jak i jej oprogramowanie, jest skupiony na obronie. Orisa jest skonstruowana tak, aby być opoką dla całej drużyny, a jej zdolności służą ochronie i wspomaganiu grupy pobliskich sojuszników. Jej Bariera Ochronna zapewnia osłonę, za którą można się schować, kiedy trzeba przeć naprzód, a jej superzdolność Turbodoładowanie motywuje innych bohaterów z drużyny do pozostawania blisko niej i do koordynacji ataku.

Orisę można już testować na PST Overwatch!


ŹRÓDŁOplayoverwatch.com
Poprzedni artykułAMD Ryzen 5 w sprzedaży od… JUŻ! Niestety nie w Polsce
Następny artykułBIOSTAR M200 – nowe nośniki SSD w formacie M.2 2280
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.