Electronic Arts przygotowało dla użytkowników Origin nie małą promocję. Podczas konferencji rozpoczynającej imprezę EA Play, szef firmy Andrew Wilson powiedział, że przez tydzień Origin Access i EA Access będą dostępne za darmo. I faktycznie tak jest. Po zalogowaniu się do menu głównego można zobaczyć wpis z informacją: To wspaniały czas na dołączenie do Origin Access. 7-DNIOWY BEZPŁATNY OKRES PRÓBNY.

Obecnie oferta dla komputerów osobistych obejmuje przeszło 70 gier, w które można grać bez żadnych ograniczeń. Po zakończonej promocji korzystanie z usługi będzie nas kosztować jedynie 15 zł miesięcznie.


Poprzedni artykułHumble Oceans Day Bundle z 11 grami powiązanymi z oceanami
Następny artykułTenda W311MI – kompaktowy adapter WiFi na złączu USB
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.