Projekt OpenRA udostępnił OpenRA Release 20171014. Najważniejszą zmianą jest dodanie bezpośrednich odnośników do uruchamiania gier. Nie trzeba już włączać OpenRA i dopiero wybierać modyfikację. Rozwiązano to poprzez odseparowanie każdej modyfikacji, jako oddzielnej instancji OpenRA z konkretnym modem. Pozwoli to na jeszcze lepsze tworzenie gier z użyciem silnika OpenRA.

OpenRA Release 20171014Dodano również nową funkcję w interfejsie użytkownika – poprzeczna belka z najczęściej używanymi komendami w grze:

OpenRA Release 20171014Pozostałe zmiany:

  • Pojawiło się automatyczne wyszukiwanie gier w LAN w przeglądarce wieloosobowej
  • Dodano 9 nowych misji do kompanii Dune 2000
  • Dodano nowe opcje filtrowania i wyszukiwania w edytorze Map
  • Pojawiła się opcja doinstalowania brakujących map w przeglądarce Powtórzeń
  • Udoskonalono interfejs globalnego komunikatora
  • Poprawiono zużycie pamięci w czasie odtwarzania muzyki
  • Dodano balans rozgrywki do Red Alert oraz Tiberian Dawn

Poprzedni artykułPrawdopodobne daty wyprzedaży gier i programów na Steam w 2017 roku
Następny artykułPłyta ASUS ROG STRIX B350-I Gaming debiutuje w ofercie
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.