Codemasters i Deep Silver udostępnili zwiastun do gry ONRUSH. Ukazuje on kilka trybów gry: Countdown, Lockdown, Switch and Overdrive. Każdy z nich będzie polegał na zupełnie innych zasadach. Countdown to jazda z ograniczonym czasem. Punkt zdobywa zespół, jeżeli przeciwnej drużynie skończy się czas. Lockdown to wyścig z walką o kontrolę nad danym terenem. Zwycięstwo uzyskuje się poprzez usunięcie przeciwnika z oznaczonego miejsca.

W Switch trzeba będzie utrzymać się jak najdłużej na arenie i zniszczyć wszystkich przeciwników. Do dyspozycji gracza są tzw. trzy zmiany pojazdów o różnej klasie. Jeżeli u którejś drużyny skończą się te możliwości, to punkty zdobywa przeciwnik.

Overdrive natomiast to wykorzystywanie zdobytego przyspieszenia, jako punktów dla drużyny. Im szybciej zdobędzie się wymagane punkty, tym lepiej.


ŹRÓDŁOdsogaming.com
Poprzedni artykułAMD Athlon 200GE i Pro 200GE – nadchodzi tanie APU
Następny artykułHumble Arma 2018 Bundle – sporo gier ARMA za niewielkie pieniądze
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments