Codemasters i Deep Silver udostępnili grę ONRUSH. Jest to bardzo dynamiczna gra wyścigowa, w której sukces zależy od współpracy zespołu. Gracz ma okazję spróbować swoich sił w kilku trybach gry: Countdown, Lockdown, Switch and Overdrive. Na torze zmagają się ze sobą dwie sześcioosobwe drużyny a do tego dochodzi jeszcze dwunastu zawodników kontrolowanych przez sztuczną inteligencję.

W toku zabawy zasiadamy za sterami ośmiu klas pojazdów, zróżnicowanych pod kątem mocnych i słabych stron oraz specjalnych umiejętności.

Gra jest póki co dostępna na konsole. Mamy nadzieję, że pojawi się na komputery osobiste.


Poprzedni artykułDołączy do ekipy. Zakup kartę GeForce GTX i odbierz grę The Crew 2
Następny artykułAMD zapowiedziało kartę PowerColor Radeon RX Vega 56 Nano
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.