Podczas niedawnego wydarzenia BlizzCon 2017, firma HP ogłosiła wieloletnią współpracę sponsorską przy Overwatch League. Oznacza to między innymi, że podczas rozgrywek wykorzystywane będą jedynie komputery, laptopy oraz monitory OMEN by HP. Przedsezonowe rozgrywki rozpoczynają się już 6 grudnia br., a sezon regularny startuje 10 stycznia 2018 roku.

OMEN by HP - Overwatch League

Overwatch League będzie pierwszą międzynarodową i miejską ligą esportową, z 12 sezonami inauguracyjnymi. Odbywać siębędzie na terenie Azji, Europy i Północnej Ameryki.


Poprzedni artykułValve wprowadza na Steam opcję płatności w złotówkach
Następny artykułKrótkie podsumowanie dodatku Battle For Azeroth dla World of Warcraft
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.