Gambitious Digital Entertainment i niezależne, warszawskie studio Vile Monarch powracają na ekrany z produkcją Oh…Sir! The Hollywood Roast. Ma to być wierna adaptacja sequela rebootu spin-offu remake’u Oh… Sir! The Insult Simulator. Gracze korzystający z platform PC stoczą swoje pierwsze epickie boje na obelgi w fabryce snów wraz z nadejściem wiosny.

Oh…Sir! The Hollywood Roast przenosi akcję ukochanej przez fanów serii w sam środek hollywoodzkiego mikrokosmosu. W takiej właśnie scenerii gracze stoczą pojedynki słowne takiego kalibru, że przegrani obficie zroszą łzami czerwony dywan. A kto wie, czy nie krwią! W scenografiach, które szybko rozpozna każdy kinoman, obelgami miotać będą postaci, których podobieństwo do gwiazd ekranu jest oczywiście czysto przypadkowe, choć wyjątkowo korzystne i przydające zabawie rumieńców. Gracze wcielać się będą w te sobowtóry legend kina i miażdżyć się wzajemnie werbalnie w lokalnym lub sieciowym trybie wieloosobowym, będącym uzupełnieniem emocjonującej kampanii dla jednego gracza.


Poprzedni artykułFresh’n’Rebel wprowadza do oferty głośniki Rockbox Fabriq w kolorze rubinowym
Następny artykułNZXT wprowadzi do sprzedaży wentylator Aer F z wymiennymi nakładkami
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.