Niemiecki deweloper InnoGames poinformował o dodaniu nowej epoki w grze Forge of EmpiresOceaniczna Przyszłość. Tym razem przyszła pora, aby zajrzeć głębiej w niezbadane rejony świata. Nową epokę podzielono na kilka części. Część pierwsza, która jest już dostępna na wszystkich platformach jest zdecydowanie większa od analogicznej części poprzedniej ery – Arktycznej Przyszłości.

Do gry trafiło aż 19 nowych budynków, 4 jednostki militarne, 5 typów surowców, aż 38 zadań, podwodna arena oraz Perła Architektury. Zawartość aktualizacji została szerzej omówiona w najnowszym wideo prosto od zespołu InnoGames.

Forge of Empires to przeglądarkowa gra strategiczna, w której gracze mają za cel stworzenie i rozbudowę prosperującego miasta. Prowadzą badania nad nowymi technologiami, wznoszą imponujące budynki znane z podręczników historii i rozwijają swoje wpływy w regionie tworząc potężne klany i rywalizując z innymi graczami.


Poprzedni artykułAsustor prezentuje ADM 2.7 – nowe funkcje NAS-a w oprogramowaniu
Następny artykułPNY wprowadzi do sprzedaży dyski SSD CS1311b na kościach 3D TLC-NAND
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.